Хорватія – Іспанія: слова Златко Далича перед фіналом Ліги націй

Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич поділився думками перед фінальним матчем Ліги націй проти Іспанії.

«Всі здорові та готові до гри, на нас чекає грандіозний матч. Ми ще проаналізуємо суперника і подивимося, чи ми щось змінюватимемо у своїй грі. Хочемо насолодитися футболом та отримати задоволення від фіналу. Зробимо все заради перемоги та подивимося, чи вистачить цього для завоювання трофею.

Ми будемо готові, якщо матч перейде у додатковий час. У нас є гравці на лаві запасних, яким не терпиться вийти на поле. З останніх семи матчів з додатковим часом ми виграли шість, і це наголошує на силі нашого характеру.

Це гідний та важливий турнір. Нашою метою був вихід у фінальну стадію, і тепер ми за крок від трофею. Зробимо все можливе, щоб його зробити.

Ми дуже добре знаємо Іспанію. Вона любить володіти м’ячем, у неї індивідуально сильні футболісти та відмінний стиль гри. Вони швидкі, і загалом це топ-команда. Ми грали проти Іспанії на Євро-2020 у Копенгагені, де програли у додатковий час. Але ми досить сильні, щоб змагатися з іспанцями, і намагатимемося показати це на полі.

Шанси 50 на 50 – це топ-матч. Обидві команди, ймовірно, матиме інший підхід до гри порівняно з півфіналами. Скажу своїм хлопцям, щоб вони отримали насолоду від фіналу і спробували досягти чогось більшого, відштовхуючись від цього.

Ми повинні бути ще сильнішими, ніж в останньому матчі, бо нам протистоїть грізний суперник. Іспанія має молоду команду, яка грає у фантастичний футбол. Але я оптиміст, і якщо на твоїй стороні солідна підтримка трибун як у нас, то ти маєш зіграти на максимальному рівні.

Чекаю на ще більшу підтримку, ніж в останньому матчі. Чекаю близько 30 тисяч хорватських уболівальників. Ми хочемо порадувати їх добрим матчем, щоб країна могла пишатися собою».

One thought on “Хорватія – Іспанія: слова Златко Далича перед фіналом Ліги націй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *