“Вказав нам на помилки”: гравець збірної – про слова Реброва в перерві гри з Північною Македонією

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін після матчу з Північною Македонією (3:2) у кваліфікації до Євро-2024 поділився враженнями від роботи з новим тренером національної команди Сергієм Ребровим.

«Звісно, що це дуже цікаво. Дуже подобається його впевненість та спокій. Навіть коли вчора був такий хаос: 0:2, все погано, він сказав все, що потрібно сказати. Вказав нам на помилки, сказав, що все у наших руках та є ще другий тайм.

Це, я вважаю, був один з ключових моментів. Коли ти бачиш, що тренер спокійний та впевнений у нашій перемозі, то це передається гравцям, які виходять потім зарядженими перемагати.

Дуже цікаві його ідеї. Дуже радий, що маю нагоду попрацювати з Сергієм Станіславовичем та його тренерським штабом», – сказав Трубін.