Унікальний випадок: у матчі відбору на Кубок африканських націй арбітр додав майже тайм до матчу

Історія футбольних клубів України

Уганда здобула перемогу з рахунком 1:0 над Танзанією у відбірному матчі Кубка африканських націй-2023 після того, як суддя додав приголомшливі 38 хвилин доданого часу в першому таймі.

Про це повідомляє easternherald.

У Танзанії на стадіоні частково відключилося світло, через що не працювали кілька прожекторів, проте лічильник часу йшов.

Наприкінці першого тайму на 37-й хвилині на Національному стадіоні імені Бенджаміна Мкапи відмовило освітлення. Гра була припинена приблизно на 40 хвилин, а потім рефері відновив зустріч. Догравати перший тайм довелося за незвичайних цифр. Формально з 38 хвилин, які склали додатковий час, відіграли лише 8 – ті, що залишалися до кінця першої 45-хвилинки перед тим, як виникли проблеми з освітленням. Решта часу нічого не відбувалося, просто секундомір не зупинявся, а офіційної паузи у грі не було.

У другому таймі проблем зі світлом було менше, а тому рефері додав лише 4 хвилини. Примітно, що саме у компенсований час Уганда вирвала перемогу завдяки голу Роджерса Мато.