Головний тренер збірної Англії прокоментував перемогу проти Італії у відборі на Євро-2024

Головний тренер збірної Англії Ґарет Саутґейт прокоментував перемогу над Італією (2:1) у матчі 1-го туру відбору до чемпіонату Європи 2024.

«Ми провели визначний перший тайм, але після перерви було дуже складно. Показали два різні тайми. Спочатку чудово контролювали гру та не дозволяли супернику ефективно використати пресинг, могли забити третій м’яч.

На початку другого тайму ухвалили кілька невірних рішень, що змінило ігровий малюнок», – заявив Саутґейт.

Євро-2024: що відомо

Матчі групового етапу кваліфікації Євро-2024 пройдуть з березня по листопад 2023 року. Команди, які фінішують на першому та другому місцях у своїх групах, вийдуть до фінальної частини чемпіонату Європи. Ще три путівки на Євро-2024 будуть розіграні в березні 2024 року в двораундовому плей-офф раунді між 12-ма кращими збірними Ліги націй-2022/23 (серед тих, хто не потрапить на Євро безпосередньо).

Фінальний турнір пройде в червні-липні 2024 року в Німеччині. На груповому етапі турніру зіграють 24 збірні.

Матчі фінальної стадії прийматимуть 10 міст: Берлін, Дортмунд, Дюссельдорф, Гамбург, Гельзенкірхен, Кельн, Лейпциг, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні і Штутгарт.

Нагадаємо, збірна Італії є чинним чемпіоном Європи, у фіналі Євро-2020 “Скуадра Адзурра” перемогла збірну Англії.