“Футбол не повинен політизуватися”: екс-тренер збірної України зробив неоднозначну заяву

Колишній наставник національної збірної України Олександр Петраков, який зараз очолює збірну Вірменії, зробив неоднозначну заяву перед матчем відбору на Євро-2024 проти Туреччини.

Коментуючи майбутній матч своєї команди 65-річний фахівець несподівано заявив, що спорт не повинен стосуватися політики. Даний наратив часто використовує російська пропаганда.

Я не виступаю за те, щоб майбутня гра була політизована. Всі футболісти, які виступають за кордоном, добре знають свою історію, і я дуже добре знаю вашу історію. Але футбол не повинен політизуватися. Це ніяк не повинно впливати на гру.

Пріоритет – це спорт і інтерес до нього. Я не за політику. Всі вони досвідчені гравці, які приїжджають з-за кордону. Вони з’явилися за кордоном не з власної волі. Всі знають свою історію“, – наводить слова Петракова radar.am.

Варто відзначити, що раніше у Петракова була зовсім інша позиція. Так, у вересні минулого року перед одним з матчів збірної України він закликав виключити росіян з усіх міжнародних змагань, а також заявив про свою готовність зі зброєю захищати рідну землю.

Напередодні Петраков викликав в розташування збірної Вірменії кілька футболістів з чемпіонату Росії. Крім того, запрошення до збірної від Петракова отримав гравець з російським громадянством, який раніше грав за молодіжні збірні країни-терориста.

Цей вчинок Петракова викликав хвилю обурення серед українських уболівальників. Зокрема, вчинок колишнього тренера збірної України жорстко розкритикував легендарний екс-футболіст і тренер “Динамо” Йожеф Сабо.

Нагадаємо, Олександр Петраков очолював національну збірну України з серпня 2021 по грудень 2022 року. Після цього 65-річний спеціаліст очолив збірну Вірменії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *