Історичний антирекорд: Катар програв Сенегалу та достроково вилетів з ЧС-2022: огляд матчу

Футбол

У п’ятницю, 25 листопада, розпочався другий тур групового етапу чемпіонату світу 2022 року. Другим матчем ігрового дня стала зустріч збірних Катару та Сенегалу, яка завершилася переконливою перемогою останніх із рахунком 3:1.

Під завісу першого тайму Булає Діа забив перший гол своєї команди на турнірі, вивівши Сенегал вперед. Відразу після перерви африканці подвоїли свою перевагу зусиллями Фамара Дьєдіу.

За 12 хвилин до кінця матчу Мохаммед Мунтарі точним ударом головою скоротив відставання господарів турніру в рахунку, але через шість хвилин Бамба Дьєнг не тільки повернув перевагу Сенегалу в два голи, але і встановив остаточний рахунок зустрічі.

На даний момент сенегальці йдуть третіми у групі А, заробивши свої перші 3 очки. Катар залишається командою без набраних балів.

Катар – Сенегал 1:3

Голи: Мунтарі, 78 – Діа, 41, Дьєдіу, 48, Дьєнг, 84

Катар: Баршам – Мохаммад, Мігел (Ваад, 83), Хухі, Хассан, Ахмед (Тарек, 83) – Будіаф (Хатем, 69), Мадібо, Аль-Хайдос (Мунтарі, 74) – Алі, Афіф

Сенегал: Е. Менді – Сабалі, Кулібалі, Діалло, Якобс (Сіссе, 78) – І. Сарр (Ндіає, 74), Н. Менді (П. Сарр, 78), І. Гуйє, Діатта (Сісс, 64) – Діа, Дьєдіу (Дьєнг, 74)

Попередження: Мохаммад, Ахмед, Мадібо – Діа, Якобс, Сісс

Огляд матчу: 

Збірна Катар програла свої перші дві гри чемпіонату світу: у матчі-відкритті господарі турніру поступилися Еквадору (0:2), а тепер вони були обіграні Сенегалом.

Невиразна та непідготовлена ​​до подібного рівня гри катарська команда стала першою країною-господаркою турніру, яка програла перші два поєдинки мундіалю.

Але на цьому погані новини не скінчилися. Після того, як Нідерланди та Еквадор зіграли внічию 1:1, команда під керівництвом Фелікса Санчеса стала першою, хто достроково залишив турнір.

До того ж, за інформацією The Athletic, це дозволило встановити новий антирекорд – раніше жодна країна-господарка чемпіонату світу не покидала мундіаль після перших двох матчів.

Окрім іншого, Катар приєднався до Іспанії (1982) і Південної Африки (2010) у якості єдиних приймаючих країн, які вибули з турніру на груповій стадії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *