Андрес Іньєста пояснив, чому буде вболівати за збірну Японії на ЧС-2022

Екс-футболіст Барселони Андрес Іньєста буде радий, якщо Ліонель Мессі стане чемпіоном світу з аргентинською національною збірною, інформує freezmi.io. Також він буде не проти перемозі збірної Японії, бо там багато його одноклубників з “Віссел Кобе”.

“Так. Якщо Іспанія не виграє, я буду щасливий через перемогу Аргентини. І я буду радий, якщо Японія переможе, бо там грають мої товариші по команді. Але найбільше я хочу, щоб Іспанія перемогла“, – сказав Андрес Іньєста.

Андрес ставав чемпіоном світу у 2010 році, коли Мундіаль проходив в ПАР. “Фурія Роха” в екстра-таймі здолала “Нідерланди” (1:0). Єдиний гол забив саме хавбек.

Ліонель Мессі не вигравав ЧС. Найбільшим його успіхом є вихід у фінал в 2014 році. Але тоді Аргентина також в екстра-таймі програла Німеччині (0:1). Єдиний гол забив Маріо Гьотце.

Альбіселесте досить сенсаційно поступилися у першому турі ЧС-2022 Саудівській Аравії (1:2). В іншому матчі Польща та Мексика не виявили переможця (0:0).