Скандал на ЧС-2022: Катар підкупив футболістів зі збірної Еквадору

Регіональний керівник Британського центру близькосхідних досліджень Амджад Таха повідомляє, що Катар заплатив Еквадору 7,4 млн доларів за те, щоб вони програли їм дебютний матч ЧС-2022 з рахунком 1-0 завдяки голу в другому таймі, інформує фрізмі.іо.

Про це він написав у себе в твіттері. Амджад Таха каже, що п’ять катарських джерел та одне еквадорське підтвердили йому цю інформацію.

“Катар підкупив вісім еквадорських гравців на 7,4 млн. доларів, щоб вони програли матч (0:1, гол у 2-му таймі). П’ять інсайдерів з Катару та Еквадору підтвердили це.

Ми сподіваємось, що це брехня. Розраховуємо, що розповсюдження цієї інформації вплине на результат. Світ має протистояти корупції у ФІФА”, – написав Таха у твіттері.

Нагадаємо, чемпіонат світу-2022 пройде у Катарі. Турнір буде відкрито 20 листопада матчем Катар – Еквадор.