Екс-гравець збірної України: На сьогодні Петраков найкраща кандидатура на посаду тренера збірної

Колишній футболіст збірної України Іван Гецко оцінив виступи команди у Лізі націй.

— Якщо за п‘ятибальною системою, то десь на три з плюсом. Поставлених цілей не було досягнуто. Хоча треба розуміти, що останні пів року нам було не до футболу, через війну, в якій росія напала на Україну. Але при цьому ми знайшли в собі сили та можливості, щоб зберегти збірну, зберегти ту атмосферу, яка була присутня у національній команді.

— Хто був найкращим у складі збірної України у матчах плей-офф відбору ЧС-2022 та Лізі націй?

— Я не став би когось виділяти, оскільки в нас була одна спільна мета, якої не було досягнуто. Неправильно виділятиме на цьому тлі одного чи двох футболістів. Винні усі.

— Олександр Петраков має продовжити роботу з головною командою країни, чи, можливо, ви бачите на цій посаді когось іншого?

— Я хотів би, щоб на місці Петракова з’явився якийсь новий, амбітний тренер, але на сьогодні кращої кандидатури я поки що не бачу. Просто в цій ситуації ми не можемо собі дозволити запросити якогось іншого серйозного фахівця. Нині в Україну складно когось заманити, тож треба виходити з реалій, а вони такі, що Петраков не буде найгіршою кандидатурою на цю посаду, – зазначив Гецко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *