Відомий вірменський тренер: Наставники збірної України змогли правильно підготувати своїх підопічних та зробити висновки після невдачі у Глазго

Відомий українським уболівальникам фахівець Єгіше Мелікян за матчем п’ятого туру Ліги націй Вірменія – Україна спостерігав із трибун Республіканського стадіону у Єревані.  Він дав коментар по грі.

– Єгіше, збірна України здобула в Єревані велику перемогу. За рахунок чого підопічні Олександра Петракова змогли досягти успіху?

– Я ще до початку зустрічі в Єревані говорив, що українська збірна вийде на футбольне поле дуже сконцентрованою та уважною. Поєдинок у Глазго, звісно, ​​наклав свій відбиток на зустріч у столиці Вірменії. Зрозуміло, що українські футболісти були засмучені після поразки у Шотландії, проте вони не впали духом. Було видно, що українці з правильним настроєм та бажанням підійшли до звітної зустрічі.

Збірна Вірменії грає за схемою 4-4-2, а Олександр Петраков відійшов від схеми 3-4-3, вважаючи, що треба діяти інакше. Оцінюючи весь матч ми побачили повне домінування української команди. Але не забуватимемо і той факт, що за своїм складом, підбором гравців збірна України мала перевагу.

– Для збірної Вірменії ця чутлива поразка?

– Звісно. У діях вірменських футболістів я не побачив агресії, вогню, належного настрою. Я знаю, що футболісти збірної Вірменії хотіли перемогти сьогодні, але не склалося. А от наставники збірної України змогли правильно підготувати своїх підопічних та зробити висновки після невдачі у Глазго. Вітаю українську збірну із перемогою. А я, як громадянин Вірменії, сумую разом із усіма фанатами нашої збірної. Вдома неприємно програвати.

– Олександр Петраков змінив увесь стартовий склад збірної України, порівняно з грою у Глазго. Таке рідко побачиш.

– Гадаю, що наставник української збірної має вибір, добре, коли є здорова конкуренція. Думаю, що дуже важливо було змінити тактику, схему гри. Ми побачили, що збірні Вірменії та Шотландії трохи відрізняються. Шотландці зіграли потужно та агресивно проти України, а Вірменія – ні. Футболісти збірної Шотландії віддають перевагу швидкісно-силовому футболу. Це важливий чинник.

– Яка була атмосфера на трибунах Республіканського стадіону?

– Усі засмучені поразкою. Уболівальники йшли сумні із трибун стадіону. Що ж, слід зробити висновки.

– Після виходу Генріха Мхітаряна зі збірної Вірменії у команді не залишилося лідера?

– Не можу сказати. Немає поки що того, хто візьме ініціативу на себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *