«Це повне дно»: вболівальники розкритикували Павелка за вихваляння про сплату штрафу за слова Петракова про війну

Українські футбольні вболівальники у соцмережах різко розкритикували дії президента УАФ Андрія Павелка, який розповів про те, що УЄФА наклав штраф на коуча збірної України Олександра Петракова:

«Істерика росіян з приводу головного тренера національної збірної України Олександра Петракова не варта жодної уваги, бо їхню безглузду скаргу УЄФА вже давно розглянув. Звичайно, жодного рішення про усунення немає і не могло бути. Було попередження та незначний штраф, який УАФ вважатиме за честь сплатити».

Раніше футбольні органи РФ подали скаргу до УЄФА після слів Олександра Петракова про готовність захищати Україну зі зброєю в руках:

«Я думав, якщо вони (окупанти) прийдуть до Києва, я візьму в руки зброю і захищатиму своє місто. Мені 64 роки, але я відчував, що так робити нормально. Я думаю, що зміг би прибрати двох чи трьох ворогів».

Реакція українських фанатів на адресу таких дій Павелка є вкрай негативною. На їхню думку, надзвичайно дивно, що УАФ вирішила сплатити штраф, а не спробувала оскаржити це рішення в апеляційних інстанціях УЄФА.

Обурлива реакція українських футбольних фанатів на дії Павелка у цьому питанні виглядає так:

  • Павелко ще хвалиться тим, що штраф сплатив? Це вже взагалі повне дно.
  • Який штраф?! Ви з дуба впали? А він ще самовдоволено розповідає, що вже сплатив.
  • Павелко щодня має вимагати їх виключення з УЄФА та ФІФА, а не хвалитися, що штраф нам не страшний!
  • Штрафу за такі слова не мав бути апріорі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.