“Я граю в клубі і цим задоволений”: Ярмоленко – про свою фізичну форму

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко розповів, у яких кондиціях знаходиться перед протистоянням з Шотландією в Лізі націй.

– Останнього разу, коли Україна грала на «Гемпден Парк», це був перший матч після війни на офіційному рівні. Як ставитесь до гри зараз? Як, можливо, змінилася ситуація у команді?

– Нічого не змінилося, у нас у країні йде війна. Ми просто своєю грою хочемо приносити українцям та вболівальникам хоча б якусь радість. Тому ми виходимо та граємо за нашу країну, людей, усіх тих, хто зараз в Україні та хоче просто відволіктись від війни. Повинні зробити так, щоб в українців з’явилася хоча б маленька посмішка на обличчі. Хоча б на 90 хвилин.

– Чи після повної передсезонки та двох матчів за новий клуб ви почуваєте себе в кращій фізичній формі, ніж у червні?

– Як мені здається, я знаходжусь у кращому стані. Трохи вас виправлю, тому що ви сказали 2 матчі, але ми зіграли вже три в чемпіонаті. Але це покаже тільки завтрашня зустріч. Для футболістів найголовніше – грати офіційні матчі. Зараз я граю, задоволений, мене все влаштовує. Сподіваюся, завтра зможу допомогти команді, – зазначив Ярмоленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.