Тарас Степаненко: Цей сезон найважчий у моєму житті

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко повідомив, що не допоможе національній команді у двох останніх червневих матчах Ліги націй.

«Колись, у ретроспективі, роки, проведені у боротьбі, здаватимуться вам найщасливішими. Цей вираз завжди зі мною, коли тяжко та боляче.

Останні місяці усі мої думки про перемогу у війні та потрапляння на чемпіонат світу. Та ці мрії були пов‘язані одна з одною міцним зв‘язком, який був у мене у серці та грів душу.

Потрапити до Катару – мета, яка була так близько, що ми майже зуміли до неї доторкнутися, відчути запах перемоги та подарувати найважливіше – посмішку та неймовірні позитивні емоції для українців.

Сильні люди створюють свою вдачу, а українці – дуже сильна нація. Тепер це знають в усьому світі. І у війні ми обов‘язково переможемо, усі разом. І колись чемпіонат світу проведуть в Україні, я в цьому не сумніваюся.

На жаль, я не зможу допомогти збірній у матчах з Вірменією та Ірландією. Тому для мене цей сезон завершено. Ментально – найважчий сезон у моєму житті. І це дуже тяжкий досвід, який дає можливість зробити висновки та бути сильнішим. Все буде добре. Далі буде… Слава Україні», – написав Степаненко у своєму Інстаграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.