“Я подавав, але вийшло так, що забив”: Віктор Циганков – про свій гол у ворота Ірландії

Вінгер київського Динамо та національної збірної України з футболу Віктор Циганков прокоментував перемогу над Ірландією (1:0) в Лізі націй.

«Тренер завжди дає поради, коли хоче, щоб гравець вийшов та освіжив гру. Треба було забивати, треба було щось придумувати, якісь моменти. Вийшло так, що швидко забили і вже краще вели гру. Треба було додати у швидкості, в атаці, і, повторюсь, треба було забивати. Вбігати в зони та створювати якісь моменти.

Гол? Звичайно, я подавав. Але вийшло так, що непогана подача, і вона замкнулась сама собою. Дуже радий за нашу перемогу. Якщо вона трохи додасть усмішок нашим людям та позитиву… Ця перемога для нашої країни. Звичайно, нам дуже хотілося поїхати на чемпіонат світу. Це дуже важкий момент. Але починається новий день, нові вимоги, нові результати. Тому треба було швидко перемкнутись.

Сьогодні була інша гра, інший турнір. Ми добре почали. Сподіваюсь, що так воно і продовжитись. Чи до снаги нам виграти групу? Я гадаю, що так. Ми зараз б’ємось за нашу країну, за наших людей. Заради них ми будемо робити все, щоб перемагати у кожній грі, з ким би ми не грали. Сьогодні українці прийшли підтримати нас, було дуже приємно. Ця перемога для них. Будемо робити все, щоб перемагати в кожній грі.

Де б ми не були, нас постійно підтримують. Люди розуміють нашу ситуацію, що відбувається у нашій країні. Сподіваюсь, що це якнайшвидше закінчиться, і наші люди будуть частіше посміхатися. Важкі матчі. Грали постійно на виїзді, постійно літали. Треба було трохи освіжити склад. Якщо ми виграли, значить, всі справились зі своєю роботою», – сказав Віктор Циганков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.