Сергій Сидорчук: Ми підтримали Ярмоленка, але йому ще потрібен час, щоб відійти

Хавбек збірної України Сергій Сидорчук поділився очікуваннями від старту Ліги націй, а також розповів про емоції від гри з Уельсом.

“Починаємо новий турнір. Тренерським штабом було поставлене завдання — повернутися в Лігу А. Будемо починати це робити. Ті, хто грав з Уельсом, відпочивали, а ми трішки потренувалися та провели тактичну роботу.

Після гри в Кардіффі болісні відчуття, ще нічого не закінчилося — рана кровоточить. Чим прекрасний футбол, так це тим, що в тебе завжди є другий шанс. Після поєдинку з Уельсом в роздягальні була така обстановка, якої я не бачив за все своє футбольне життя. Важка атмосфера, тиша. Але потім ми побачили в соцмережах, що говорили й писали люди. Стало легше це переносити. Хочу подякувати всім уболівальникам, усім людям в Україні, які дивилися матчі й писали нам побажання.

Що нам завадило забити Уельсу? Тільки голкіпер, я вважаю. Подивилися статистику, переглянули в повторі моменти. Тільки голкіпер. Щодо непризначеного пенальті — я гадаю, він був. Проте що було — то й було. Я вважаю, що арбітру вже дісталося від наших уболівальників.

Хлопці підтримали Андрія Ярмоленка. Йому вже легше, але ще потрібен час, щоб відновитися й відійти морально від того поєдинку. Він — наш лідер. Ми йому допоможемо. Рухаємося вперед“, — сказав Сергій Сидорчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.