Юрій Вернидуб: Переписувався з двома гравцями збірної, привітав їх

Український тренер Юрій Вернидуб відреагував на перемогу національної команди в матчі кваліфікації ЧС-2022 проти Шотландії.

– Матч дивився, але з перебоями, бо тут, де я зараз перебуваю, не дуже добрий інтернет. Хлопці молодці! Дійсно показали, що вони вчора були воїнами на футбольному полі. Вболівали усім моїм підрозділом. Переживали і дуже раділи забитим м’ячам. Коли відзначилися шотландці, то протягом останніх десяти хвилин трохи переживали. Поки третій не забили…

– Перед грою у вас не було побоювання, що хлопці можуть перегоріти в емоційному плані?

– Та я не думаю… Вони дуже добре розуміють, яка ціна цього матчу і яка ціна наступного матчу з Уельсом. Чого їм переживати? Грати вони вміють, дуже добре підготувалися. Проблем не повинно виникнути. Я переписувався із Сашею Караваєвим, з Тарасом Степаненком. Привітав їх, вони подякували – усе нормально.

– Величезна заслуга у правильному налаштуванні належить тренерському штабу?

– Саша Петраков – на своєму місці. Він довів, що вміє працювати. Збірна показала непогану гру, створила багато моментів. Щоправда, не все реалізували, траплялися помилки. Ці помилки – до пропущеного м’яча і коли нам забивали – це і є наслідок психологічного тиску. Проте вони впоралися і доволі непогано виглядали.

– Тренери зазвичай не люблять виділяти найкращих у своїй команді. Вам з боку це буде зробити легше. Хто для вас «лев матчу»?

– У нас таких «левів» спочатку 11 було, а потім ще 5 вийшло. Мені сподобалося, як провів цей поєдинок один із наймолодших футболістів – це Ілля Забарний. Лідерські якості проявили Ярмоленко, Степаненко, Караваєв. Навіть ті, які вийшли на заміну… Той же молодий Мудрик. Я чекав, коли його випустять, щоб він трошки пробігся по своєму флангу, як він вміє.

– Гра з Уельсом буде набагато складнішою, ніж двобій у Глазго?

– Гадаю, що так. Це останній бій, як то кажуть. А він найважливіший. Хлопці це розуміють. Дивився інтерв’ю Зінченка та інших гравців – вони це усвідомлюють. Головне, щоб футболісти не переживали. І не переналаштувалися. Все спокійно, грати вони вміють, тренер у них чудовий, розумний. Я переконаний, що вони зроблять те, що ми від них чекаємо – тільки перемога.

– Наступна зустріч з Уельсом вже у неділю. Переліт, адаптація, обмаль часу на відновлення. Побоювань через фізичну форму у вас немає?

– Якби було побоювання, то про це говорив би головний тренер. Якщо він не говорить, то переживань ні в нього немає, ні у нас не повинно бути, – сказав Вернидуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *