Стів Кларк: Україна хоче до Катару, але і мої хлопці мотивовані

Наставник збірної Шотландії Стів Кларк поділився очікуваннями від гри зі збірною України в рамках плей-офф відбору на ЧС-2022.

Ми взагалі не звертатимемо увагу на ці розмови. Добре, що ми граємо. Ми хотіли, щоб гра тривала, ніхто не хотів, щоб хтось прощався чи не грав у матчі. Добре, що вони мали змогу виїхати з країни, і деякі українські футболісти тренувалися протягом кількох тижнів.

Вони грали з «Шахтарем» та «Динамо». Очевидно, до них приєднаються ще дев’ять чи десять гравців з усієї Європи. У них буде гарний склад. Українці будуть готові на 100 відсотків – так само, як ми».

«У нас є люди, які переглянули всі три товариські матчі збірної України, і ми проаналізуємо їх. Участь в іграх брали тільки футболісти з чемпіонату України, і багато хто з них був викреслений із остаточного складу на ці матчі. Ми матимемо уявлення про певні схеми гри суперника, але це може змінитися, коли з’являться такі гравці, як Зінченко, Миколенко з «Евертона», Яремчук з «Бенфіки» та Ярмоленко. Україна – гарна команда, технічно та тактично. Вони грають першим номером і приїдуть на «Хемпден Парк», щоб обіграти нас».

«Усі кажуть, що Україна буде дуже мотивованою. Але я думаю, ви побачите, що наші хлопці теж мають мотивацію поїхати в Катар. Ми довго чекали на цю можливість. Такій країні, як Шотландія, важко пройти кваліфікацію на чемпіонат світу. Важко поставити себе в таке становище, коли ми у двох іграх від путівки до Катару. Я, мій персонал та мої гравці сповнені рішучості бути там».

«Війна в Україні? Це не вплине на гру, ні на те, як вони грають, ні на те, як ми граємо. Це гра у футбол. Усі в Європі продемонстрували велику солідарність з Україною. Ми провели гру проти Польщі, де зібрали для них гарну суму грошей. Ми знаємо, що ситуація в їхній країні жахлива. Але це гра у футбол. Вони хочуть перемогти і ми хочемо перемогти. Я думаю, що це буде гарна гра, правда», – сказав Стів Кларк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *