Анатолій Трубін: Дуже важливо, щоб у команді був гарний мікроклімат

Голкіпер «Шахтаря» та збірної України Анатолій Трубін прокоментував підготовку національної збірної до офіційних матчів.

«Такі специфічні тренування дуже важливі, адже стандарти — це майже 50 відсотків голів. Я дуже радий знаходитися в таборі збірної, тут іде цікава інтенсивна робота. У нас зібралася потужна компанія, відразу чотири воротарі. Але це добре, бо в команді посилюється конкуренція, тому що кожен хоче грати й, відповідно, викладається на сто відсотків. Також у нас налагоджуються відносини між собою, і це плюс як для голкіперів, так і для всієї збірної.

Звісно, ми всі — різні воротарі, із різною школою, тому всі мають свої сильні та слабкі сторони. Іде робота, і ми стаємо кращими. Треба працювати. Цей збір змінює нас, ми ще ніколи не були разом у такі скрутні часи. Дуже важливо, щоб у команді був гарний мікроклімат. Ми єднаємося, щоб являти собою одне ціле, одну країну. У збірної України козацький дух!», – зазначив Трубін.

Наразі в розташуванні національної команди знаходяться Георгій Бущан, Анатолій Трубін, Андрій П’ятов та Дмитро Різник.

Завтра, 11 травня, збірна проведе перший спаринг з моменту початку тренувальних зборів – команда відправиться в Німеччину на матч з «Боруссією» М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *