Валерій Бондар: Усі хочуть поїхати на чемпіонат світу, адже збірна України давно там не була

Захисник «Шахтаря» Валерій Бондар підбив підсумки благодійного туру та поділився очікуваннями від збору національної команди.

– «Шахтар» провів заключний матч благодійного туру. Як вас приймали за кордоном?

Дякую всім командам та країнам, які нас так добре й тепло прийняли. Це додавало нам сил і мотивації попри те, що відбувається в нашій країні. За нас уболівали і переживали багато людей: як наші люди, так і іноземці. Дякую їм за таку теплу підтримку та прийом.

– Після гри в команди відбулася відверта розмова з тренерським штабом, що скажеш із цього приводу?

– Зараз боляче говорити на цю тему, адже ми не знаємо, як буде далі. Швидше за все, це була наша остання зустріч.

– Наскільки вдається концентруватися на тренуваннях та матчах під час війни в Україні?

– Дуже важко зосередитись, тому що однаково читаєш новини, коли приходиш додому. І тренування – єдиний час, коли ти можеш подумати про щось інше. Справді, зараз дуже важко, ми всі разом переживаємо і щосили допомагаємо своїй країні.

– Наразі ти вирушаєш до розташування збірної. У якому настрої їдеш до головної команди країни?

– Гарний настрій щодо того, що ми всі зберемося і збірна готуватиметься до дуже важливих ігор. Хочемо порадувати нашу націю, перемогти в цих матчах та показати, що нас не дарма сюди вивезли.

Ця перемога передуватиме тому, що буде в нашій країні. Сподіваємося, наші хлопці також здобудуть перемогу в цій запеклій війні.

– Ми побачимо нашу збірну в Катарі?

– Обов’язково побачите.

– Ти добре знайомий з Олександром Петраковим. Чого в такий важкий час Олександр Васильович вимагатиме від команди?

– Я знаю Олександра Васильовича як вимогливого тренера, який завжди вимагатиме перемоги й результату незважаючи ні на що. На чолі національної збірної завжди був, є і буде результат, тому мотивація всіх гравців буде позамежною. Усі хочуть поїхати на чемпіонат світу, адже збірна України давно там не була, – сказав Валерій Бондар.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.