“Це жахіття, шок для всього світу”: Олександр Зінченко – про події в Бучі та Ірпені

Хавбек Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про свої враження після оприлюднення наслідків звірств російської армії в Київській області, зокрема в Ірпені та Бучі.

«Це жахіття. Те, які речі вони робили, – шок для усього світу. Жахливі, страшні речі. Вони вбивали наших цивільних, наших дітей. Вони ґвалтували наших жінок та дівчат. Вони вбивали собак та навіть їли їх. Я навіть не знаю, як описати те, що я відчуваю до них.

Я так ненавиджу їх за все, що вони зробили з українськими людьми та Україною. І я ненавиджу людей в Росії, які намагаються переконати інших, що це все – пропаганда. Це сором. Як вони можуть таке казати? Люди надсилали мені справжні фото, справжні факти. Тіла загиблих лежали на землі протягом 2 тижнів. Вони мусять відповісти за це. 

Є люди по 50-60 років, які дивляться лише телебачення, яке бреше їм роками. Я бачив, як російських громадян питають, чи вони підтримують дії їхнього президента. Вони відповідають: «Так, звісно, ми на його боці». І коли їх запитують, як вони долатимуть санкції, ті відповідають, що перетерплять. Як таких людей можна переконати? І як така країна може функціонувати? Я бачив цифри, що більше 70% росіян підтримують цю катастрофу. Це неймовірно. я просто не розумію.

Але в цьому і різниця між Україною та Росією. Оскільки я грав за кордоном, то чув, що багато людей думають, що ми по суті однакові з ними. Але це далеко не так, і тепер ви можете побачити різницю між нами. В Україні ми можемо вільно говорити, вільно думати, і так буде надалі, коли ми відбудуємо нашу країну», – сказав Олександр Зінченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *