Стефано Піолі висловився про гру Олів’є Жиру у воротах

Стефано Піолі

Стефано Піолі прокоментував гру Олів’є Жиру у воротах у матчі з «Дженоа».

Форвард зайняв місце Майка Меньяна, віддаленого у доданий до другого тайму час. Відразу після цього генуезці, виконавши штрафний удар, потрапили в перекладину, а за кілька хвилин Жиру сам завадив супернику пробити по воротах, кинувшись йому назустріч і вибивши м’яч рукою убік.

«Подібного ніколи не було. Стати у ворота хотів Пулішич, але ми сказали йому, що він надто низький, тож за справу взявся Олі.

Протягом матчу відбувалося багато дивних речей. Ми знали, що він буде тяжким, але вистояли. Це тріумф менталітету, характеру, сили, я дуже задоволений футболістами.

З останніх 8 матчів 5 – виїзні, і те, що ми зараз перебуваємо в такому становищі («Мілан» очолив таблицю Серії А – прим), тішить нас. Але ми знаємо, що ще багато що ми можемо – і повинні – робити краще.

Дивитись у таблицю ще зарано. За скудетто боротимуться 3-4 команди. Але такий результат є корисним для самооцінки після серії важких матчів.