Руслан Малиновський може не зіграти у наступному матчі Дженоа: відома причина

Руслан Малиновський

Руслан Малиновський, перейшовши з Марселя до Дженоа, обидва свої матчі Серії А починав з перших хвилин (1:0 проти Лаціо та 0:1 проти Торіно).

Однак наступний поєдинок 30-річний українець ризикує розпочати з лави запасних, а то й взагалі пропустити.

Про це під час пресконференції повідомив головний тренер “грифонів” Альберто Джилардіно.

На початку тижня у Малиновського виникла невелика проблема. Потім він регулярно тренувався. Так що він може принести нам щось інше і з самого початку, і по ходу матчу“, – цитує тренера Pazzi Di Fanta.

Матч Дженоа – Наполі відбудеться у суботу, 16 вересня. Початок зустрічі запланований на 21:45 за київським часом.

Руслан Малиновський: кар’єра та досягнення

Руслан Малиновський – український футболіст, атакуючий півзахисник клубу “Дженоа” та збірної України.

Малиновський зробив собі ім’я в луганському клубі “Зоря”, а в 2016 році перейшов до бельгійського “Генка”. У Бельгії Малиновський швидко став одним із лідерів команди, забив 30 голів у 135 матчах.

У 2019 році Малиновський перейшов до італійського “Аталанти”. У складі “Аталанти” він став одним із найкращих гравців Серії А, забив 30 голів у 143 матчах.

У складі збірної України Малиновський дебютував у 2015 році. Він є одним із ключових гравців збірної, забив 7 голів у 55 матчах. У 2020 році Малиновський допоміг Україні дійти до чвертьфіналу Євро-2020.