Осімхен і Кварацхелія продовжують феєрію: огляд гри Торіно – Наполі (Відео)

Сьогодні, 19 березня, на стадіоні «Олімпіко ді Торіно» у Туріні відбувся матч 27-го туру чемпіонату Італії. Місцевий «Торіно» грав із «Наполі». Фінальний свисток Маттео Маркетті зафіксував перемогу гостьової команди з рахунком 4:0.

Торіно – Наполі – 4:о

Голи: Осімхен (9, 51), Кварацхелія (35), Н’Домбеле (68)

Перший гол у матчі було забито вже на дев’ятій хвилині: його автором став Віктор Осімхен, який відгукнувся на передачу Петра Зелінського.

На 35-й хвилині Хвіча Кварацхелія реалізував пенальті. На початку другого тайму Осімхен оформив дубль, цього разу нігерієць відзначився з пасу Матіаса Олівери.

Підсумковий рахунок у матчі встановив Тангай Н’Домбеле, гольова передача на рахунку Кварацхелії. Зазначимо, що півзахисник «Торіно» Олексій Міранчук не брав участі у матчі через травму.

“Наполі” набрав 71 очко і продовжує впевнено посідати перше місце в турнірній таблиці, випереджаючи найближчого конкурента на 21 очко. “Торіно” (37) – 11-й.