Ювентус обіграв Торіно у феєричному матчі 24-го туру Серії А (Відео)

Верона - Ювентус

Завершився матч 24-го туру чемпіонату Італії, в якому “Ювентус” приймав “Торіно”. Гра завершилася перемогою “Ювентуса” з рахунком 4:2.

На другій хвилині Янн Карамо вивів гостей уперед. На 16-й хвилині Хуан Куадрадо зрівняв рахунок. На 43-й хвилині Арнальдо Антоніо Санабрія знову вивів “Торіно” вперед, а через три хвилини “Ювентус” відповів голом Данило. У другому таймі голами у складі «Ювентуса» відзначилися Бремен (71 хвилина) та Рабьйо (81 хвилина).

Ювентус – Торіно – 4:2

Голи: Куадрадо, 16, Данілу, 45+1, Бремер, 71, Рабйо, 81 – Карамо, 2, Санабрія, 43

На 69-й хвилині на поле вийшов півзахисник «Ювентуса» Поль Погба. Він взяв участь в офіційній грі вперше за 315 днів.

Ювентус набрав 35 очок (з урахуванням штрафу в 15 очок) і посідає 7 місце. Торіно йде на 9-й позиції (31 очко).