Маліновський відзначився асистом, але його команда сенсаційно програла: огляд матчу Лечче – Аталанта (Відео)

В середу, 9 листопада, відбувся матч 14-го туру італійської Серії А, в якому “Лечче” приймав “Аталанту”. Зустріч проходила на стадіоні “Віа Дель Маре”.

Хазяї забили свій перший м’яч на 27-й хвилині зустрічі, коли відзначився захисник Федеріко Баскіротто після передачі Хоана Гонсалеса. Через дві хвилини “Лечче” зміцнив свою перевагу завдяки зусиллям нападаючого Федеріко Ді Франческо, асистував йому Лоренцо Коломбо. На 40-й хвилині Дуван Сапата після пасу Руслана Маліновського допоміг «Аталанті» скоротити відставання у рахунку. Однак у другому таймі підопічні Джан П’єро Гасперіні не зуміли врятувати зустріч. Матч закінчився перемогою “Лечче” з рахунком 2:1.

Лечче – Аталанта 2:1

Голи: Баширотто, 27, Ді Франческо, 29 – Сапата, 40

Лечче: Фальконе – Жандре (Умтіті, 83), Баскіротто, Понграчич – Галло, Блен (Бістрович, 72), Юлманд, Гонсалес, Ді Франческо (Банда, 64) – Еспето (Уден, 64), Коломбо (Сісей, 72).

Аталанта: Спортьєлло – Соппі (Меле, 46), Гімшіті, Руджері – Околи, Дзортеа (Бога, 80), де Рон (Копмейнерс, 46), Маліновський (Хейлунд, 80), Пашаліч (Лукман, 69), Едерсон – Сапата.

Попередження: Понграчіч, Руджері, Копмейнерс.

Після цієї зустрічі “Аталанта” залишилася на четвертому рядку чемпіонату, маючи в активі 27 очок. “Лечче” набрав 12 очок і піднявся на 16-ту позицію.