Жозе Моурінью поділився емоціями від важкої перемоги на Емполі

Головний тренер “Роми” Жозе Моурінью прокоментував перемогу над “Емполі” з рахунком 2:1 у матчі 6-го туру італійської Серії А, а також висловився про виступ нападаючого “вовків” Теммі Абрахама.

«Абрахаму доводиться опускатись, коли команда обороняється. Проблема в тому, що він іноді бореться психологічно. Після програшу з «Удінезе» ми не хотіли робити те саме сьогодні.

Амбіції змусили його досягти мети, а потім проти Вікаріо [воротаря «Емполі» сьогодні потрібно було диво, щоб забити гол.

Нам потрібно було більше спокою. Вже у четвер у нас нова зустріч, і команді було важливо знову перемогти. В останні 10 хвилин ми страждали, сім хвилин додаткового часу — багато, здавалося, що він ніколи не закінчиться. Вітаю Дзанетті, з його командою було складно, але ми заслужили на перемогу», — сказав Моурінью в інтерв’ю каналу Sky Sport.