Помилка екс-голкіпера Інтера на 95-й хвилині стала вирішальною: огляд гри Фіорентина – Кремонезе (Відео)

Фіорентина - Кремонезе

У першому турі Серії А у Флоренції відбувся матч Фіорентина – Кремонезе.

Фіорентина – Кремонезе – 3:2

Голи:  Бонавентура, 16, Йович, 34, Мандрагора, 90 — Окереке, 19, Б’янкетті, 68.

Вилучення: … – Екскаланте (43)

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Фіорентина: Голліні, Мартінес, Міленкович, Бірагі, Бонавентура, Амрабат (Мандрагора, 78), Малі (Журковські, 71), Бенассі (Додо, 71), Йович, Куамі (Сапонара, 78), Соттіль (Гонсалес, 86).

Кремонезе: Раду, Гільйоне (Айву, 82), Кірікеш (Аскасібар, 46), Б’янкетті, Васкес, Сернікола (Куальята, 46), Ескаланте, Пікель (Буонаюто, 65), Дессерс, Окереке (Ді Карміне, 8).

До 43-ї хвилині “фіалки” вели 2:1, а потім сталось видалення у складі новачка елітного дивізіону. Здавалось, що це дозволить господарям забити ще декілька голів, проте Кремонезе зумів зрівняти рахунок.

Все йшло до того, що буде нічия, але чи то навіс, чи то удар Мандрагори пішов за дивною траекторією і екс-голкіпер Інтера Раду не втримав м’яч і випастив його за лінію воріт.