Дубль ветерана Бонуччі приніс Ювентусу перемогу в матчі 35-го туру Серії А (відео)

У матчі 35-го туру італійської Серії А сезону-2021/2022 Ювентус приймав Венецію. Зустріч відбулася на стадіоні “Альянц” у Турині та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1.

На 7-й хвилині зустрічі рахунок відкрив захисник Ювентуса Леонардо Бонуччі. Результативну передачу віддав захисник команди Маттейс де Лігт. На 71-й хвилині нападник Венеції Маттіа Араму зрівняв рахунок. Через 5 хвилин Бонуччі оформив дубль та встановив підсумковий рахунок.

Ювентус – Венеція 2:1

Голи: Бонуччі, 7, 76 — Араму, 71

Ювентус: Щесни — Данілу, Бонуччі, де Лігт, Пеллегріні (Сандро, 58) — Бернардескі (Дібала, 58), Закарія, Міретті (Артур, 79), Рабьо — Влахович (Кьєлліні, 79), Мората (Кін, 69).

Венеція: Мяенпяя — Хапс (Ульманн, 86), Чеккароні, Кальдара, Матею (Окереке, 86) — Ампаду Вакка (Фьорділіно, 37), Чрнігой (Перец, 64) — Кюізанс (Фіїно, 46), Араму — Анрі.

Попередження: Закарія, Пеллегріні, Сандро, Кіїне, Араму, Хапс

Туринський Ювентус набрав 69 очок і посідає 4-е місце у турнірній таблиці італійської Серії А сезону-2021/2022. Венеція (22) – на останньому, 20-му місці. Лідером змагань є Мілан (74) очки. Чинний чемпіон Італії – міланський Інтер.