Жозе Моурінью прокоментував впевнену перемогу Роми над Лаціо

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував перемогу над «Лаціо» (3:0) у римському дербі.

«Чудовий виступ. Перемога над «Аталантою» уже була солідною – над командою, яка знала, що потрібно зробити, щоб виграти у конкретного суперника.

Сьогодні був дійсно особливий день, відчувалось усе – як ми працювали та підготувались, хлопці усе продемонстрували на полі. 

«Лаціо» намагалось отримати кращий результат у другому таймі, грали з гордістю за команду в дербі, але вони так і не створили справжню загрозу, знову ж – треба віддати належне моїм хлопцям.

Ми виграли з різницею у 3 м’ячі, могли забити 5 чи 6, але повага до опонента – неодмінна.

Абрагам? Я знаю, що його потенціал дозволяє йому робити навіть більше. Не лише голи – він тиснув, боровся, повертався, прикривав м’яч, чого не робив з часів «Вітессу». Я вимагаю від нього багато, тому що знаю, скільки він може дати. Теммі щоразу має грати з таким ставленням, як сьогодні.

Я бачу топ-4, які борються за лідерство, вони там і залишаться. Не бачу, щоб хтось з них втратив своє місце. Наступні 4 команди розподілять позиції від 5-ї до 8-ї – ми, «Аталанта», «Лаціо» і «Фіорентина». 4 команди, які покращують свій потенціал, але він відчутно відрізняється від команд топчетвірки. 

Є різниця між 5-м та 8-м місцями, тому ми хочемо добре завершити сезон», – сказав Моурінью в ефірі DAZN.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *