Жирона обіграла Бетіс в Ла Лізі: стали відомі оцінки Циганкова і Довбика за матч

Віктор Циганков та Артем Довбик

31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Українські футболісти господарів Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле у стартовому складі. Артем відіграв 96 хвилин, після чого його замінили на Валері, а Віктор провів 82 хвилини – його замінив Янхель Еррера.

Довбик у цьому поєдинку відзначився дублем, оформивши 15-й та 16-й гол у поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив оцінки українцям. Довбик отримав 8.1 балів, а Циганков – 6.6.

За матч Артем, окрім двох забитих м’ячів, 23 рази торкнувся м’яча, віддав 13 точних передач з 19 (68%), виграв 3 єдиноборства, 6 разів втратив володіння, здійснив 1 фол, двічі потрапив у офсайд і двічі пробив по воротах.

Циганков за 82 зіграні хвилини 51 раз торкнувся м’яча, віддав 26 точних передач з 33 (79%), виграв 8 єдиноборств, 12 разів втратив володіння, заробив 5 фолів, 1 раз виніс м’яч, 1 раз здійснив відбір і двічі обіграв суперника за допомогою дриблінгу.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний автор дубля у складі «Бетісу» Вілліан Жозе (8.6).