Реал Мадрид з Луніним у складі здобув нищівну перемогу у Ла Лізі: огляд матчу (Відео)

Андрій Лунін

У матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал на своєму полі впевнено переграв Сельту з рахунком 4:0.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму – відзначився Вінісіус Жуніор. Після перерви Реал довгий час не міг збільшити перевагу, поки наприкінці гри Вісенте Гуайта та Карлос Домінгес дивним чином двічі вразили власні ворота. Четвертий гол у складі Бланкос забив Арда Ґюлер у компенсований час.

“Реал” – “Сельта” – 4:0

Голи: Вінісіус Жуніор 21, Гвайта 79 (авт.), Домінгес 88 (авт.), Гюлер 90+4

Реал: Лунін – Васкес, Рюдігер, Фернандес, Менді – Вальверде, Камавінга (Себальйос 89), Модрич (Кроос 83) – Діас (Чуамені 83) – Родріго (Хоселу 74), Вінісіус Жуніор (Гюлер 89)

Сельта: Гвайта – Манкільйо, Старфельт, Нуньєс, Санчес (Серві 61) – Мінгеса (Сотело 77), Бельтран (Домінгес 77), де ла Торре, Бамба (Альєнде 61) – Аспас, Ларсен (Дувікас 83)

Попередження: Камавінга 45+1, Вінісіус Жуніор 55 – де ла Торре 25, Мінгеса 55, Макільйо 82

У складі Бланкос весь поєдинок провів український голкіпер Андрій Лунін. Цей матч став для українця 22-м у всіх турнірах цього сезону та десятим сухим.

Реал набрав 69 очок і продовжує лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Сельта знаходиться на 17-й позиції.

У наступному турі Ла Ліги Реал гратиме проти Осасуни, а Сельта зіграє із Севільєю.