Карло Анчелотті оцінив матч Реала проти Валенсії, в якому Андрій Лунін пропустив два мʼячі

Карло Анчелотті

2 березня на «Местальї» відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин.

Після завершення зустрічі головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті провів прес-конференцію, на якій відповів на запитання журналістів. Не дивно, що йшлося виключно про скандальний епізод на останній хвилині:

– Як ви прокоментуєте кінець матчу?

– Сказати особливо нема чого, це щось безпрецедентне. Після підбору ми володіли м’ячем і гру треба було зупинити, коли «Валенсія» відіграла б м’яч. Зі мною такого ніколи не траплялося, але додати нічого.

– Рюдігер виглядав дуже схвильованим…

– Антоніо гарячий, злий… логічний. Але ми маємо повернутися до нормального життя. Ми виступили добре, були й хороші моменти, і хоча є й інші, в яких нам слід удосконалюватися, нам потрібно трохи охолонути і продовжити. У роздягальні трохи спекотно.

– Те, що сталося сьогодні ввечері – це скандал?

– Це щось безпрецедентне, ось те слово, яке я хочу використати. Зі мною такого ніколи не траплялося. Це справді був безпрецедентний випадок.

– Тепер Беллінгем може пропустити кілька ігор…

– Його червона нас непокоїть. Він відверто зізнався в тому, що сказав, люто підходив до чогось нормального після того, що сталося, і казав: «Це чортів гол». Але він не сказав жодних образ, він просто був засмучений. Але він не сказав образ, зовсім ні. Подивимося, що напишуть у протоколі.

– Як ви оцінюєте гру Вінісіуса?

– Це було добре – бути рішучим і ефективнішим у штрафному майданчику, ніж за його межами.

– Чи викликає цей матч занепокоєння?

– Ні. Це був дуже складний матч проти сильного суперника, добре організованого, агресивного, напруженого. Ми змогли повернутися в гру після 0:2 і навіть змогли перемогти, але, як я вже казав із приводу інших нічиїх, нам треба продовжувати так само. Одна у Валенсії – важливий момент.

– Ви йдете ще зліші, бо після 0:2… ви могли перемогти?

– У мене є деякі сумніви у своїх почуттях, я також думав, що ми можемо програти… але це правда, що ми могли й виграти. Я дотримуюсь золотої середини, – сказав Анчелотті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *