“Ми були на висоті”: Головний тренер Валенсії прокоментував поразку “кажанів” у Ла Лізі

ФК Валенсія

Головний тренер «Валенсії» Рубен Бараха прокоментував виїзну поразку від «Лас-Пальмас» (0:2) у матчі 24-го туру Ла Ліги.

«Оцінка залежить від того, як на це подивитися. Якщо дивитися на результат, то я не задоволений, бо результат не відображає того, що ми бачили в матчі.

Навіть якщо ти багато працюєш, суперник може забити гол на останніх хвилинах, і це майже позбавляє тебе можливості відреагувати. Це футбол. Треба відновлюватися і думати про наступну гру. Команда виконала хорошу роботу.

Ми були на висоті, коли зробили заміни. Рахунок був рівним, і в нас було три 2-3 гольових моменти, а потім ми пропустили гол. Складно грати проти «Лас-Пальмас», бо вони йдуть у пресинг великою кількістю гравців», – сказав Бараха.

Коуч «Валенсії» у вчорашньмоу матчі використав 4 заміни, але Роман Яремчук на полі з’явився. У попередньому турі український форвард забив свій другий гол у Ла Лізі, а потім зняв футболу, за що отримав жовту картку.

У матчі з «Лас-Пальмас» «кажани» пропустили обидва м’ячі наприкінці зустрічі – на 89-й та 90+5-й хвилинах.