Іспанське видання Marca розібрало гру Андрія Луніна у матчі Лас-Пальмас – Реал: що пишуть

Андрій Лунін

27 січня відбувся матч 22-го туру Ла Ліги між командами «Лас-Пальмас» та «Реал» Мадрид. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь королівського клубу.

Іспанське видання Marca оцінило виступ українського голкіпера «вершкових» Андрія Луніна, який зіграв сьогодні у старті.

«Український голкіпер отримав ще одну можливість спробувати покласти край суперечці із Кепою Аррісабалагою, якій, здається, немає кінця. У Луніна було дуже мало роботи в перші 30 хвилин.

Зробив приголомшливий сейв на початку другого тайму. Врятував, відбивши м’яч після удару Муніра. Блискуче. Він нічого не міг вдіяти з пропущеним голом, бо це був удар з близької відстані», – пише видання.

Після матчу Андрія Луніна розхвалив наставник «Реала» Карло Анчелотті.