Кубок Іспанії: Атлетік Більбао у феєричному матчі з 6 голами вибив Барселону – огляд матчу (Відео)

ФК Барселона

У матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії Барселона на виїзді поступилася Атлетіку у додатковий час – 2:4

Господарі поля відзначилися вже на першій хвилині гри – свій гол забив Гірка Гурусета. Але ще до перерви каталонці вийшли вперед завдяки точним ударам Роберта Левандовські та Ламіна Ямала. На початку другого тайму Атлетік зрівняв рахунок зусиллями Ояна Сансета.

А у додатковий час путівку до півфіналу турніру господарям принесли голи Іньякі Вільямса та Ніко Вільямса.

“Атлетік” – “Барселона” – 4:2

Голи: Гурусета, 1, Сансет, 48, Вільямс, 105+2, Ніко Вільямс, 120+1 – Левандовський, 26, Ямаль, 32

“Атлетік”: Агірресабала – Лекуе (де Маркос, 90), Вівіан, Паредес, Берчіче – Прадос (Еррера, 90), Весга (Унаї Гомес, 46, Хаурегісар, 105) – Аду (Вільямс, 59), Сансет, Ніко Вільямс – Гурусета (Вільялібре, 73)

“Барселона”: Пенья – Кунде, Араухо, Крістенсен (Кубарсі, 70), Бальде (Форт, 23) – Педрі (Роберто, 99), Гюндоган, де Йонг – Ямаль (Гую, 105), Левандовський (Жоау Фелікс, 78), Ферран Торрес

Попередження: Сансет, 36, Прадос, 82, Еррера, 109 – Крістенсен, 17, Ферран Торрес, 82, Форт, 84, Ямаль, 95, де Йонг, 115, Роберто, 117

Раніше у чвертьфіналі Кубка Іспанії Жирона у гостях поступилася Мальорці (2:3), а Реал Сосьєдад обіграв Сельту (2:1). Також на цій стадії турніру буде зіграний матч Атлетіко – Севілья.

У наступному поєдинку в рамках Ла Ліги Барселона гратиме з Вільярреалом, а Атлетік зіграє проти Кадіса.