Довбик отримав маже 10 балів за гру з Севільєю, у Циганкова набагато нижча оцінка

Артем Довбик

У неділю, 21 січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зіграли «Жирона» і «Севілья». Гра пройшла у Жироні на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві». Каталонці розгромили суперника з рахунком 5:1.

Форвард «Жирони» Артем Довбик вийшов у стартовому складі та вистрілив хет-триком у першому таймі. Для Артема це перший хет-трик у Ла Лізі, він провів на полі 73 хвилини та був замінений. Авторитетний статистичний портал WhoScored визнав українського голеадора найкращим гравцем матчу, поставивши йому оцінку в 9.7 балів.

Хавбек «Жирони» Віктор Циганков також вийшов у стартовому складі. Українець зумів забити на 56-й хвилині, а уже згодом був замінений. WhoScored оцінив його виступ у 7.7.