“Ненавиджу Кепу”: вболівальники Реала роздратовані грою іспанського воротаря проти Альмерії

Кепа Аррісабалага

«Реал» ледь не втратив очки в матчі 21-го туру Ла Ліги проти «Альмерії» – команди, яка займає останнє 20-те місце в чемпіонаті.

Карло Анчелотті вирішив поставити в основний склад на цей матч Кепу Аррісабалагу, Лунін залишився в запасі.

Іспанський воротар пропустив уже на 38 (!) секунді поєдинку. Це був перший удар «Альмерії». А потім суперник забив іще раз – рахунок 0:2. У другому таймі “Реалу” все ж вдалося створити камбек і вирвати перемогу на 90+9-й хвилині.

Тим не менш, у соцмережах вболівальники “вершкових” дуже незадоволені Кепою:

• “Ніколи знову не випускайте Кепу в старті”.
  • “Кепа, покинь мій клуб!”
  • “До речі, Кепа все ще гравець Челсі”
  • “Кепа в Реалі, як це сталося?”
  • “До речі, це був дуже слабкий удар для Кепи, щоб пропустити”
  • “Геть Кепу з мого клубу”
  • “Манекен у воротах був би корисніший, ніж Кепа”
  • “Я не думав, що колись скажу це про гравця Реала, але я ненавиджу Кепу”
  • “Відправте Кепу назад до Челсі першим рейсом”

“Реал” набрав 51 очко і повернувся на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. “Альмерія” з 6 балами посідає останнє місце.

У наступному турі іспанської Ла Ліги мадридський “Реал” зіграє проти “Лас-Пальмаса”, а “Альмерія” зустрінеться з “Алавесом”.