Головний тренер Жирони відреагував на феєричну перемогу проти Атлетіко у Ла Лізі

Мічел

Головний тренер “Жирони” Мічел Анхель висловився про перемогу над мадридським “Атлетіко” (4:3) у матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії.

«Це історичний день для нас, міста та провінції. Ми дуже задоволені. Ми провели вражаючий перший тайм, але рахунок 3:2 не дуже засмутив нас. У другому таймі було видно, що «Атлетіко» збирається зрівняти рахунок, але зміни надали нам сили. За останні 20–25 хвилин будь-яка команда могла забити, і гол Івана — це чудовий гол.

Була чудова гра, з неймовірним менталітетом. Мене найбільше тішить стійкість команди. Часом нас перегравали на полі, але ми вміли страждати, триматись і чекати свого моменту. У результаті ми були винагороджені чудовим голом. Історична ніч», – наводить слова Мічела AS.

Після 19 турів «Жирона» посідає друге місце у Ла Лізі з 48 очками. Лідирує у чемпіонаті «Реал» (48 очок).