Хаві прокоментував важку перемогу Барселони над Реал Сосьедадом

Хаві

Головний тренер “Барселони” Хаві підбив підсумки матчу 12-го туру чемпіонату Іспанії проти “Реала Сосьєдад” (1:0).

«Післясмак приголомшливий. Ми грали не найкращим чином, багато мучилися, але іноді футбол важко пояснити. Минулого тижня ми заслуговували на перемогу над «Реалом», а сьогодні, можливо, ні. Ми погано розпочали гру, але набрали дорогоцінні три очки. Проте нам треба додавати.

Ми створювали мало моментів, почувалися незатишно, це очевидно. Нічої для нас було мало. В останні 10 хвилин ми були краще готові фізично“, – наводить слова Хаві Marca.

Єдиний гол забив захисник Рональд Араухо на 90+4 хвилині. “Барселона” набрала 27 очок і піднялася на третє місце в турнірній таблиці ла ліги. «Реал Сосьєдад» знаходиться на шостому рядку (19 очок).