Андрій Лунін порівняв тренування у Реалі та у збірній України

Андрій Лунін

Голкіпер «Реала» та збірної України Андрій Лунін поділився очікуваннями від матчів відбору Євро-2024, а також порівняв роботу у національній команді та у клубі.

«Готуємось, розбираємо дії суперника. Настрій у збірної завжди добрий і бойовий, із цим проблем немає. Англія – лідер? На папері справа така, все вирішується на полі. У нас теж добрі гравці, хороша команда. Бійці в нас навіть кращі, ніж у них. Все побачимо 9-го числа.

Робота в «Реалі» та у збірній — це різні речі, взагалі два різні світи, два різні тренери, різна схема. Подобається, що Ребров має дуже сучасний підхід: намагаємося демонструвати хороший і динамічний футбол, але завжди на перший план виходить результат. Намагатимемося його добувати.

Як удома – не буде ніде, але, звичайно, гратиме в іншій країні і матиме повний стадіон, таку підтримку проти такого сильного суперника – це, безумовно, буде чудовий вечір. Ми дуже вдячні, що маємо таку підтримку за кордоном. Це просто щось нереальне, і ми намагатимемося за це відплатити», – наводить слова Луніна офіційний сайт УАФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *