Гол Роберта Левандовскі приніс Барселоні перемогу в матчі 4-го туру Ла Ліги (Відео)

Осасуна - Барселону

У неділю, 3 вересня, відбувся поєдинок четвертого туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому “Осасуна” приймала “Барселону”.

Зустріч команд пройшла на стадіоні “Ель-Садар” в Памплоні і завершилася перемогою “блаугранас” з рахунком 2:1.

Рахунок у грі був відкритий в кінцівці першого тайму – гол французького захисника Жюля Кунде вивів “Барселону” вперед.

“Осасуні” вдалося зрівняти рахунок на 76-й хвилині зустрічі – відзначився Чімі Авіла. На 84-й хвилині матчу захисник “Осасуни” Алехандро Катена сфолив у боротьбі з Робертом Левандовскі у власному штрафному майданчику і отримав червону картку. Польський нападник реалізував пенальті і приніс каталонському клубу перемогу.

“Осасуна” – “Барселона” – 1:2

Голи: Авіла, 76 – Кунде, 45+1, Левандовскі, 86 (пен)

Осасуна“: Фернандес, Аресо (Відаль, 80), Катена, Еррандо, Крус, Муньос, Ібаньєс (Монкайола, 72), Гарсія (Барха, 62), Орос, Арнаїс (Авіла, 62), Рауль (Будімір, 62)

Барселона“: тер Штеген, Роберто (Канселу, 59), Кунде, Крістенсен (Мартінес, 90+1), Бальде, Де Йонг, Ромеу (Фелікс, 80), Гюндоган, Ямал (Торрес, 59), Левандовскі (Рафінья, 90+1), Гаві

Попередження: Аресо – Левандовскі, Гаві, Де Йонг, Бальде

Вилучення: Катена

Огляд матчу:

Перемога в цій грі допомогла “Барселоні” піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. В активі “блаугранас” 10 набраних очок. “Осасуна” з 6 балами йде на 10-й сходинці.

У наступному турі іспанської Ла Ліги “Барселона” зіграє проти “Бетіса”, а “Осасуна” поміряється силами з “Хетафе”.