Роберт Левандовскі виділив головну проблему Барселони

Роберт Левандовскі

35-літній зірковий нападник Роберт Левандовскі висловився про гру «Барселони» в атаці.

«Ми – «Барса», від нас чекають не лише перемог, а й гарного атакувального футболу. Останнім часом все було не так, як має бути, тому ми щосили намагалися створювати більше моментів у матчах… Коли виходять Ферран або Фаті – два атакувальні гравці, – ми створюємо більше. Іноді ми не граємо з достатньою кількістю нападників, я не маю підтримки, і тому я шукаю найкраще рішення для команди.

Думаю, завдяки своєму досвіду та тому, що я знаю своє тіло, я знаходжу найкраще рішення не лише для себе, а й для команди. Я розумію, що іноді, якщо я опиняюся між двома центральними захисниками, їм стає легше. У багатьох матчах я не так багато мав шансів забити. В останніх двох матчах я мав не так багато моментів, оскільки я не так часто отримував м’яч, тому іноді мені доводилося створювати їх самому.

Мені потрібно підтримувати свій рівень. Я ставатиму краще з кожною грою. Кожен сезон індивідуальний і цей сезон дуже довгий. Ми матимемо ще багато ігор, і я думаю, що важливо не як ти починаєш, а як закінчуєш», – сказав нападник «Барселони».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *