Неймовірний промах Довбика – в огляді матчу Севілья – Жирона (Відео)

Артем Довбик

У матчі третього туру чемпіонату Іспанії Жирона на виїзді обіграла Севілью з рахунком 2:1.

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині – відзначився Янхель Еррера. Але до перерви Севілья зрівняла рахунок зусиллями Немані Гуделя. У другому таймі Жирона знову вийшла вперед завдяки влучному удару Алеша Гарсії. Цікаво, що господарі знову відігралися, але м’яч Івана Ракітіча скасували через офсайд.

Севілья – Жирона – 1:2

Голи: Гудель, 45+2 – Еррера, 16, Гарсія, 56

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 79 хвилин. Нападник Артем Довбик з’явився на полі у другому таймі і не влучив у порожні ворота із забійної позиції наприкінці гри.

Після цього матчу Жирона набрала 7 очок і тепер посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Севілья знаходиться на останній позиції, не набравши жодного очка.