Артем Довбик пояснив, чому обрав саме Жирону для продовження кар’єри

Новачок «Жирони» Артем Довбик поділився враженнями від перебування у новому клубі.

На кожному тренуванні я вчуся, на кожному тренуванні я буду все краще та краще.

Циганков дуже добре проявив себе в цій команді – це був знак, що клуб запросив й мене. Тому адаптація проходитиме швидше. В найближчих матчах ми покажемо свою найкращу гру. Те, що мій трансфер рекордний для «Жирони», не створює для мене ніякого тиску. Я впевнений у своїх силах. Думаю, я допоможу клубу та проявлю свої найкращі якості.

Я провів лише три тренування, але багато чому вчуся, в тому числі тактиці. Це дуже важливо тут. Мене всі підтримують, дуже тепло зустріли. Віктор мені допомагає, ніяких проблем з адаптацією немає. Колектив тут дуже хороший. Є іспанська група, є група гравців, які розмовляють англійською.

– Скільки голів плануєш забити в першому сезоні?

– Не люблю казати наперед, але чим більше, тим краще.

– Минулого сезону ти забив 29 голів. Хочеш більше?

Я розумію, що це інший рівень. Ла Ліга – це топ рівень. Звісно, я намагатимуся забити якомога більше голів. Я дуже радий знаходитися тут. Віктор показав свій рівень, думаю, я також зможу проявити себе в цьому клубі якомога краще. Мені всі допомагають.

Місто ще не бачив, бо все відбулося дуже швидко. Після медогляду ми одразу поїхали на гру. А потім щоденні тренування. Тому поки що не було часу подивитися місто. Тренування під керівництвом Мічела проходять добре. Він також вчить англійську.

– Чому саме «Жирона»?

Фактор Віктора + «Жирона» більше всіх хотіла мене бачити, цей клуб був найбільш наполегливим. А найголовніше – тренер та весь менеджмент клубу хотіли бачити мене тут, – сказав Довбик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->