Карло Анчелотті дав оцінку передсезонній підготовці мадридського Реалу

Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського “Реалу” Карло Анчелотті оцінив ступінь готовності команди до сезону.

«Оцінка передсезонної підготовки? 6 із 10. Ми повинні виправити нашу гру в обороні, ми повинні оборонятися краще. Цю проблему треба вирішити», – сказав Анчелотті на прес-конференції після матчу із «Ювентусом».

“Ювентус” здобув перемогу з рахунком 3:1.

На першій хвилині рахунок відкрив нападник “Ювентуса” Мойзе Кін. На 20-й хвилині американський півзахисник Тімоті Веа збільшив перевагу італійської команди. Йому асистував інший американець Вестон Маккенні. Ще до перерви нападник «Реала» Вінісіус Жуніор відіграв один м’яч із передачі Тоні Крооса. На 90+5-й хвилині переможну точку поставив сербський нападник “Ювентуса” Душан Влахович – 3:1.

Всього “Реал” зіграв чотири матчі: дві перемоги – проти “Мілана” (3:2) та “Манчестер Юнайтед” (2:0), та дві поразки – “Барселоні” (0:3) та “Ювентусу” (1:3).