Атлетик – Жирона: стало відомо, яку оцінку за гру отримав Віктор Циганков

Віктор Циганков

Український вінгер Віктор Циганков під час зимового трансферного вікна 2023 року залишив київське Динамо та перейшов до іспанської Жирони за 5 мільйонів євро.

Перші два матчі після свого трансферу 25-річний українець провів на лаві запасних (Вільярреал та Барселона). Але починаючи з матчу проти Валенсії, Віктор стабільно з’являється на футбольному полі, не забуваючи відзначатися результативними діями.

Статистика Віктора Циганкова у матчі з Атлетіком Більбао

Поєдинок проти Атлетіка Віктор Циганков розпочав із перших хвилин. Вже на 4-й хвилині матчу він відзначився гольовою передачею на Алейша Гарсію. Відігравши 80 хвилин, українець залишив поле за рахунку 3:1 на користь своєї команди. Через 9 хвилин колектив із Більбао відіграв один м’яч, а матч завершився перемогою Жирони з рахунком 3:2.

За підсумками зустрічі з Атлетіком Циганков отримав другу найкращу оцінку серед гравців Жирони від WhoScored (7,1). А ось SofaScore оцінили виступи Віктора не так високо – лише 6,9.

Удари (в площину): 0 (0)
Передачі (точні): 28 (21)