Сенсаційне фіаско “вершкових” – в огляді матчу Райо Вальєкано – Реал Мадрид (Відео)

Райо Вальєкано - Реал

В понеділок, 8 листопада, завершився матч 13-го туру іспанської Ла Ліги, в якому “Райо Вальєкано” приймав мадридський “Реал”.

Зустріч відбувалася на стадіоні “Кампо де Вальєкас” у Мадриді.

Спочатку вперед вийшли господарі зустрічі, коли на 5-й хвилині матчі Сантьяго Комесанья реалізував момент після передачі Франсіско Гарсії.

Мадридці змогли зрівняти рахунок лише на 37-й хвилині матчу, коли Лука Модріч реалізував 11-метровий удар.

Через чотири хвилини Едер Мілітао після кутового вивів “вершкових” уперед, точний навіс віддав Марко Асенсіо.

Через три хвилини «Райо Вальєкано» зрівняв завдяки голу з льоту Альваро Гарсії, пас йому віддав Ісі Паласон.

На 61-й хвилині головний тренер господарів Андоні Іраола був вилучений із брівки рішенням судді. На 65-й хвилині Тібо Куртуа парирував удар Оскара Трехо з пенальті, однак арбітр покарав команда перебити стандарт (воротар раніше часу переступив лінію воріт), і цього разу гравець Райо Вальєкано зміг вивести свою команду вперед.

«Вершкові» не зуміли врятувати цю зустріч і зазнали першої поразки цього сезону Ла Ліги — 2:3.

Райо Вальєкано – Реал 3:2

Голи: Комесанья, 5, А. Гарсія, 44, Трехо, 67 (пен.) – Модрич, 37 (пен.), Мілітао, 41.

Райо Вальєкано: Дімітрієвскі – Балью, Лежен, Катена, Ф. Гарсія – Валентін, Комесанья (Сісс, 79), Паласон (Чавварія, 88), Трехо (Лопес, 71), А. Гарсія (Сальві, 88) – Камельйо (Фалькао, 88).

Реал: Куртуа – Карвахаль (Васкес, 85), Мілітао, Алаба, Менді (Начо, 85) – Вальверде, Чуамені (Камавінга, 69), Модрич (Маріано, 79) – Асенсіо, Родріго, Вінісіус.

Попередження: Катена, Трехо, Балью, Чавварія – Вінісіус, Модрич, Карвахаль, Родріго, Васкес.

Після цієї зустрічі «Реал» залишився на другому рядку турнірної таблиці, маючи в активі 32 очки. Відставання команди Карло Анчелотті від лідируючої «Барселони» складає два бали. “Райо Вальєкано” завдяки цій перемозі набрав 21 очко і піднявся на восьме місце іспанського чемпіонату.