Новачок дав бій чемпіону: огляд матчу Альмерія – Реал (Відео)

Альмерія - Реал

Діючий чемпіон Іспанії мадридський Реал в першому турі Ла Ліги відправився в гості до новачка еліти Альмерії.

Альмерія – Реал – 1:2

Голи:  Рамазані, 6 – Васкес, 61, Алаба, 75.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Альмерія: Фернандо, Чумі, Елі, Бабіч, Кайкі (Пучмаль, 81), Акьєме, Егуарас (Портільо, 81), Робертоне (Курро, 57), Саму Кошта, Садік (Дієго Соуза, 71), Рамазані (Ласо, 71).

Реал: Куртуа, Начо, Рюдігер, Менді (Алаба, 74), Кроос (Каземіро, 83), Тчуамені (Азар, 58), Камавінга (Модрич, 46), Васкес, Вальверде, Бензема, Вінісіус Жуніор (Себальос, 83).

Почалася гра для чинного чемпіона невдало – вже на шостій хвилині гри Тібо Куртуа виймав м’яч із воріт. Незважаючи на 17 ударів по воротах суперника в першому таймі, рахунок таким і залишився через 45 хвилин гри — 1:0 на користь господарів.

Чемпіонський клас дався взнаки в другому таймі. “Бланкос” зуміли забити двічі, другий гол забив Алаба, який відзначався і в грі за Суперкубок УЄФА.