Вели в два м’ячі, але поступились: огляд матчу Депортиво – Металіст (Відео)

Депортиво - Металіст

Вчора, 13 серпня, в іспанському місті Ла-Корунья відбувся матч Депортиво – Металіст. Команди між собою розігрували трофей Teresa Herrera Trophy.

Депортіво — Металіст 4:2

Голи: Куілес, 40 (1:2), Куілес, 45+1 (2:2), Куілес, 66, з пенальті (3:2), Нарро, 64 (4:2) — Підлепенець, 13 (0:1), Підлепенець, 20 (0:2)

Депортіво: Макей, Антоніто, Лапенья, Хайме, Рету, Алекс В., Гомес, Куілес, Соріано, Рубен, Сантамарія

Металіст: Рибка — Каплієнко (Шопін, 80), Порох (Авраменко, 46), Мизюк (Федорив, 46), Романюк — Ралюченко, Танковський (Чідомере, 80), Панасенко (Книш, 62), Картушов (Кайдалов, 80), Підлепенець (Сімон, 62) — Багачанський (Рязанцев, 46)

Український клуб добре розпочав поєдинок. Підопічні Олега Ратія вийшли вперед на 13-й хвилині, забив Євген Підлепенець. Через декілька хвилин він же і подвоїв перевагу.

На жаль, трохи не вистачило сил, щоб піти на перерву в ролі лідера. Господарі “Ріасора” зуміли забити двічі, а в другому таймі ще двічі відмітились у воротах Олександра Рибки.