Реал – Барселона: слова Карло Анчелотті після нищівної поразки

Головний тренер мадридського “Реала” Карло Анчелотті поділився емоціями після домашньої поразки у матчі з “Барселоною” (0:4).

Команда не схожа на себе, все не так. Початок був добрим, але, пропустивши гол, ми втратили контроль. Вони скористалися нашими помилками та реалізували свої моменти. У перерві я попросив гравців більше атакувати, але забити не вдалося, і виникли проблеми в захисті — «Реал» пропустив два на початку другого тайму.

В «ель класіко» не буває легких матчів, уболівальники завжди чекають на нас перемоги. Сьогодні ми програли, але ми маємо перевагу. Зберігатимемо спокій.

Не слід влаштовувати драму. У наступні два тижні нам треба добре відпочити та підготуватися. Сьогоднішня поразка – це моя вина, тренера», – наводить слова Анчелотті Marca.